




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1100 Вт
Кількість обертів: 2950 об/хв
Діаметр ріжучого диска: 180 мм
Довжина гнучкого валу: 2000 мм
Тип посадки гнучкого валу: 35 ZX
Оснащений пристроєм захисного відключення
Потужність: 1100 Вт
Кількість обертів: 2950 об/хв
Діаметр ріжучого диска: 180 мм
Довжина гнучкого валу: 2000 мм
Тип посадки гнучкого валу: 35 ZX
Оснащений пристроєм захисного відключення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина вібронаконечника | 2 мм |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота коливань синхронна | 5600 |
- Ціна: 2 300 ₴
