


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник пластиковых труб применяется для монтажа систем водоснабжения и систем отопления,это современное решение в сантехнической отрасли.Отлично подходит для пайки шовных и безшовных пластиковых труб.
Паяльник пластиковых труб ЭЛПРОМ ЭППТ - 1250 використовується для монтажу трубопроводів, призначений для побутового використання. Принцип роботи паяльника простий: за його допомогою відбувається нагрівання труби або фітинга до необхідної температури, з подальшим їх з'єднанням. Після повного охолодження з'єднання виходить ідеально міцним і герметичним. Інструмент поставляється в металевому кейсі, а також тим що має в комплектації три тефлонові насадки.
Особливості:
- Тефлонові насадки
- Оптимальні габарити
- Мала вага
- Низька ціна
- Міцний корпус
- Металевий кейс
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1250 Вт
- Робоча температура: 0-300
- Кількість насадок: 3 (20 мм, 25 мм, 32 мм)
Комплектація:
- Паяльник пластиковых труб ЭЛПРОМ ЭППТ - 1250
- Металевий кейс
- Насадки: 20мм, 25мм, 32мм
- Шестигранник, два болти для насадок
- Підставка для паяльника
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЭЛПРОМ |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Болгария |
| Номінальна потужність | 1250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна загальна вага | 2 кг |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Стан | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Болгарія |
| Виробник | Элпром |
| Тип зварювання пластикових труб | Стикова |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1550 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Мінімальна робоча температура | 20 град. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Позиціонер | Так |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Автоматичне протоколювання | Ні |
| Система контролю зварювального процесу | Температура нагрівального елемента |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна загальна вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип нагріву | Періодичне |
- Ціна: 625 ₴
