




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиінструмент (реноватор, мультиінструмент осцилляторный), це універсальний пристрій, здатний виконувати величезну кількість різноманітних робіт у домашньому господарстві.
Мультиінструменти мають кілька унікальних можливостей:
- з їх допомогою вдається демонтувати елементи урівень з площиною;
- можна підрізати впритул біля перешкоди (стіни, колони);
- можна занурити її у будь-якій точці заготовки, зробити отвір;
- без проблем виконується шаберна зачистка плоскій поверхні;
- інструмент функціональний навіть у дуже затиснутих місцях (у кутах, в нішах).
Ось деякі з робіт, які можна виконувати реноватором при використанні різних насадок:
- видалення затірки, розчину з плиткових швів;
- чистка площин від плиткових клеїв, напливів розчину/бетону (рашпіль);
- фігурна крій керамічної плитки,
- різка каналів в мінеральних конструкціях;
- підрізка «за місцем» лутки, дверного полотна, плінтуса, лиштви, ламінату, паркету;
- демонтаж рулонних покриттів (ковролін, лінолеум);
- прирізка м'яких рулонних підлогових покриттів;
- видалення еластичних клеїв;
- занурювальне випилювання технічних отворів;
- шліфування поверхонь складної форми з деревини, металу, склопластику, бетону, епоксидного матеріалу;
- відрізання врівень цвяхів, шпильок, труб;
- розпилювання-торцювання дерев'яних, металевих, пластикових профілів;
- сточування, груба підгонка деталей колодкою з наждаком;
- демонтаж герметиків, замазок, гідроізоляції, антикорозійних шарів, фарби;
- пиляння ГКЛ, ГВЛ, ДВП, OSB, ДСП, фанери, в тому числі криволінійний;
- демонтаж підсистем металевих і дерев'яних каркасів;
- виготовлення деформаційних швів температурних зазорів на стінах і на підлозі;
- легке фрезерування пазів, зняття фасок;
- розкрій м'яких ізоляційних матеріалів;
- полірування;
- різання і шліфування каменю;
- ущільнення бетону;
- заточка ручного інструмен
KRAISSMANN 250 MFS 15 - мультифункціональний інструмент нового покоління. Функціональність цієї машини надзвичайно широка. За допомогою KRAISSMANN 250 MFS 15 і різних насадок до нього, можна виконувати роботи з різання, зачищення, підпилювання, шліфування та полірування найрізноманітніших матеріалів: метали, деревини, пластики, гіпсокартон та інше.
Особливості:
- Універсальність інструменту
- Безпечний у роботі
- Регулювання числа обертів
- Простота і швидкість роботи
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 250 Вт
- Холостий хід: 15000 - 21000 об/хв
- Амплітуда кута коливань: 3°
Комплектація:
- Реноватор KRAISSMANN 250 MFS 15
- Ключ
- Комплект насадок - 14 шт.
- Шліфувальний папір
- Насадка для підключення пилососа
- Посібник з експлуатації
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 20000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Максимальна частота коливання платформи | 23000 кол/хв |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 530 ₴





