




Электрокоса, электротример - это инструмент который идеально подходит для работы на приусадебном участке ,может использоваться как в быту ,так и в профессиональной деятельности.Работает от сети 220 В.,имеет небольшой вес, это позволяет работать продолжительное время не уставая. Для удобства работы в комплекте есть плечевой ремень или ремень - рюкзак с применеием которых , руки и спина не так устают.
Электрокоса КRAISSMAN ER1600/320 благодаря металлическому ножу , отлично подойдет для работы как с молодыми сорняками ,так и с побегами молодых деревьев.
Комплектацию производитель может менять на свое усмотрение ,уточняйте комплектацию пожалуйста у менеджера компании,также в продаже у нас есть расходные материалы:масло 2Т,масло цепное ,цепи,шины цепных пил,диски бензокосы - Вы можете заказать их дополнительно.
KRAISSMANN 1600 ER 320 - відмінне поєднання недорогого, але в той же час надійного садового інструменту.
Особливості:
- Надійна газонокосарка для невеликих ділянок (до 300 кв.м)
- Компактні розміри, невелика вага
- Двигун потужністю 1600 Вт забезпечує малошумне та якісне косіння
Комплектація:
- газонокосарка KRAISSMANN 1600 ER 320
- ніж у зборі
- травозбірник
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 68 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Швидкість обертання ножів | 3600 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Швидкість обертання ножів | 4000 |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Рівень шуму | 56 |
| Висота скошування | 65 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Мульчування | Ні. |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Да |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Антивібраційна система | Так |
- Ціна: 3 680 ₴


