




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник пластиковых труб применяется для монтажа систем водоснабжения и систем отопления,это современное решение в сантехнической отрасли.Отлично подходит для пайки шовных и безшовных пластиковых труб.
Паяльник пластиковых KRAISSMANN 2500 EMS 3 ORIGINAL підходить для зварювання з'єднань, труб і фітингів великого діаметру від 75 до 110 мм. Встановлювані компоненти відрізняються довговічністю і простотою використання.
Комплектація:
- паяльник для пластиковых труб KRAISSMANN 2500 EMS 3
- три тефлонові зварювальні насадки (75, 90 и 110 мм)
- металевий кейс
- шестигранний ключ
- лінійка-рівень
- рулетка
- викрутка
- різак для пластикових труб
- робочі рукавички
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час розігріву | 3 хв |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 75 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 110 мм |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор живлення | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип зварювання пластикових труб | Стикова |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 64 мм |
| Максимальна робоча температура | 500 град. |
| Позиціонер | Так |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Автоматичне протоколювання | Ні |
| Система контролю зварювального процесу | Температура нагрівального елемента |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна загальна вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип нагріву | Періодичне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 300 |
- Ціна: 2 323 ₴
