

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заточний верстат ланцюгових пив значно полегшить Вам заточку затупилися сегментів. ланок ланцюга бензо та електро пили , інструмент може бути використаний як у домашніх умовах, так і в майстернях.Затачивающим елементом служить абразивний диск .
Заточка ланцюгів Арсенал 3С - 180 легкий і надійний апарат дозволяє легко і точно виконати заточування різальних ланок будь ланцюга.
Напруга мережі - 220 в/50 Гц.
Потужність - 180 Вт.
Діаметр кола - 100 мм.
Число обертів - 6300 об/хв.
Гарантія - 12 міс.
Виробництво - Білорусь.
Заточка ланцюгів Арсенал 3С - 180 легкий і надійний апарат дозволяє легко і точно виконати заточування різальних ланок будь ланцюга.
Напруга мережі - 220 в/50 Гц.
Потужність - 180 Вт.
Діаметр кола - 100 мм.
Число обертів - 6300 об/хв.
Гарантія - 12 міс.
Виробництво - Білорусь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арсенал |
| Країна виробник | Білорусь |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 100 мм |
| Споживана потужність | 180 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота пропилу | 68 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр кола заточувальних | 104x22,2x3,2/4,5 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Конструкція | Ручна |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | можливість установки в стаціонарному положенні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Робоча температура | від + 35°С до -15°С |
| Швидкість обертання | 6400 об/хв |
| Тип | дискова |
| Кут заточування різця в плані | 30° |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Функції і можливості | підключення пилососа |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 380 ₴
