


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічкові шліфмашини - призначена для шліфування в основному виробів з дерева , обдирання старої фарби , робочим матеріалом є абразивна стрічка шириною 76 - 100 мм. і довжиною 457 - 533 мм Рівна робоча площадка і регулювання обертів дозволяють якісно виконати великий обсяг робіт. Стрічкова шліфмашина Арсенал ЛШМ - 1300ЭC надійний і якісний інструмент послужить надійним помічником як домашньому майстрові , так і професіоналу.
Напруга мережі - 220 в/50 Гц.
Потужність - 1300 Вт.
Розмір стрічки : 76 - 533 мм
Швидкість стрічки : 120 - 380 м/хв
Гарантія - 12 міс.
Виробництво -
Напруга мережі - 220 в/50 Гц.
Потужність - 1300 Вт.
Розмір стрічки : 76 - 533 мм
Швидкість стрічки : 120 - 380 м/хв
Гарантія - 12 міс.
Виробництво -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арсенал |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | тривалий |
| Пилозбірник | є |
| Частота | 50 Гц |
| Електродвигун | однофазний, колекторний |
- Ціна: 2 116 ₴
