



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ленточные шлифмашины - предназначена для шлифования в основном изделий из дерева , обдирки старой краски , рабочим материалом является абразивная лента шириной 76 - 100 мм.и длинной 457 - 533 мм.Ровная рабочая площадка и регулировка оборотов позволяют качественно выполнить большой объем работ. Ленточная шлифмашина Арсенал ЛШМ - 900 ЭС надежный и качественный инструмент послужит надежным помощником как домашнему мастеру , так и профессионалу.
Стрічкова шліфувальна машина Арсенал ЛШМ - 1100ЭС являє собою ручний інструмент, призначений для виконання опоряджувальних робіт. Даний інструмент оснащений надійним двигуном сучасної конструкції, потужність якого складає 900 Вт, при цьому варто відзначити досить високу швидкість подачі шліфувальної стрічки – до 380 м/хв. В даному виробі використовується шліфувальна стрічка 76х533 мм, що дозволяє не тільки забезпечити високу продуктивність робіт, але і належну якість обробки поверхонь оброблюваних матеріалів.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Регулювання кількості обертів
- Підключення пилозбірника / пилососа
- Ергономічний дизайн
- Зручна та надійна конструкція
- Висока потужність двигуна
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1100 Вт
- Швидкість шліфувальної стрічки: 200-380 м/хв
- Розміри робочої поверхні: 76х457 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Стрічкова шліфувальна машина Арсенал ЛШМ - 1100ЭС
- Перехідник під пилосос
- Пилозбірник
- Керівництво по експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Арсенал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Украина |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арсенал |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 200 об/хв |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 260 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | тривалий |
| Пилозбірник | є |
| Частота | 50 Гц |
| Можливість встановлювати стаціонарно | Так |
| Електродвигун | однофазний, колекторний |
- Ціна: 2 070 ₴
