




Бензопила Yamamamoto CS-3523 — це компактна модель із двотактним двигуном, що має потужність 3,5 кВт/4,7 л. Вона є ідеальним інструментом для робіт у лісі, на дачі та в господарстві.
Бензопила Yamamoto CS-3523 може виконувати різні види робіт. Довжина шини становить 305 мм, що дає змогу розпиляти деревину різної товщини.
Крім того, бензопила Yamamoto CS-3523 дуже зручна в експлуатації, завдяки своїй компактності та низькій вазі. Ця модель підходить як для досвідчених користувачів, так і для початківців, які тільки займаються ремонтними роботами або прагнуть займатися лісозаготовними роботами.
Завдяки своїм технічним характеристикам бензопила Yamamoto CS-3523 забезпечує високу продуктивність і довговічність. Вона стане надійним помічником у будь-якому виді робіт, пов'язаних із розпилюванням деревини. Особливості ланцюгової бензопили Yamamoto CS-3523
Універсальна пилка для догляду за деревами
Для різних типів робіт, як-от кронування, видалення прикореневого поросла та зайвих пагонів, обрізання пошкодженої деревини.
Надійний і потужний двигун
Покращений повітряний фільтр
Паливо та олія змішуються й заливаються разом
Комплектація
бензинова ланцюгова пила
низький ланцюг
пристальна шина
набір ключів і викруток для монтажу й обслуговування
мірна ємність для змішування паливної суміші
пластиковий захисний чохол для шини та ланцюга
Інструкція з експлуатації
картонна упаковка
Характеристики
Вага: 4.5 кг
Живлення: Бензиновий двигун
Виробник:Yamamoto
Країна-виробник: Німеччина
Стан: Нове
Гарантійний термін: 12 міс
Розташування двигуна: Поперечне
Довжина шини: 305 мм.
Шаг цепи: 3/8"
Кількість обертів: 3000 об./хв
Характеристики двигуна внутрішнього згоряння
Об'єм двигуна: 26 куб. см
Потужність двигуна: 1.22 л. с.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yohji Yamamoto |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип товару | Бензопила ланцюгова |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 35 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Ні |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 3 404 ₴


