




Колектор для збирання пилу під час свердління отворів до 16 мм (пилосовідвід) Dastool
Пил — одна з найбільших труднощів і незручностей, що виникають під час будівельних робіт або ремонту. Пил негативно впливає на дихальні шляхи, ускладнює огляд, здійснює великий розмір прибирання. Велика кількість пилу виникає під час свердління.
Ефективним рішенням для боротьби з пилом під час свердління отворів є колектор збирання пилу Dastool DR-07.
Завдяки м'якому ущільненню і малій вазі, колектор надійно фіксується до різних поверхонь: бетонної стіни, цегляної кладки, кахельної плитки.
Насадка виготовлена з антистатичного ABS-пластику, що перешкоджає зайвому налипанню пилу на стінки насадки. Насадка має поворотний конектор для під'єднання будь-яких пилососів. До комплекту входить змінний ущільнювач.
Максимальний діаметр свердління 16 мм.
Основними перевагами пиловідведення Dastool DR-07 є:
Невелика вага конструкції.
Ефективне пиловідведення.
Надійна фіксація навіть до вертикальних і шорстких поверхонь.
Можливість застосування з побутовими пилососами.
Простота та легкість використання.
Гумовий перехідник дає змогу використовувати з будь-яким діаметром патрубку пилососа.
Зворотна частина для зручного положення патрубка пилососа.
Dastool Dt1705 призначений для використання на дрилі/перфораторі. під час проведення робіт зі свердління/буріння. За допомогою цього кожуха та промислового пилососа під час проведення різних робіт абразивний пил збирається в кожусі.
Технічні характеристики:
Габарити: 18х7х7 см.
Вага: 0,35 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dastool |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 920 ₴
