




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 2 А/год |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Комбісистеми |
| Тип штанги | Пряма |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | Т-подібна |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 0.2 годин |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 8 280 ₴


