
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Электрошуруповерт DWT BМ04 - 13STG є багатофункціональним побутовим інструментом, здатним виконати свердління в різноманітних матеріалах. загвинчування таких кріпильних елементів, як гвинти, болти, гайки та саморізи.
Особливості:
- 2-х швидкісний
- Підсвічування робочої зони
- Сучасний ергономічний дизайн
- Невелика вага
- Самозатискний патрон
- Кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі
- Реверс
Комплектація:
- Электрошуруповерт DWT BМ04 - 13STG
- Запасні вугільні щітки
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.76 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | DWT |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальний крутний момент | 18 H*m |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 3 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 16 |
| Максимальний крутний момент | 22 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 850 ₴
