




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна викрутка KRAISSMANN 850 AS 3.6 призначена для відкручування і закручування різних кріпильних елементів (гвинти, шурупи, болти, саморізи). Модель KRAISSMANN 850 AS 3.6 поставляється в зручному алюмінієвому кейсі із зарядним пристроєм і великим набором насадок, що дають змогу працювати з більшістю найпоширеніших типів гвинтів.
Особливості:
- Зручне управління
- Покращена комплектація
- Збільшена ємність акумулятора
- Мала вага і невеликі розміри
Характеристика:
- Напруга батареї: 3,6 В
- Ємність батареї: 850 мАг
- Кількість обертів: 220 об/хв
- Тип акумулятора: літій-іонний
Комплектація:
- Акумуляторна викрутка KRAISSMANN 850 AS 3.6
- Зарядний пристрій
- 36 насадок різного типу
- Подовжувач для насадок
- Посібник з експлуатації
- Алюмінієвий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 220 |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 850 |
| Тип упаковки | Алюмінієвий кейс |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Гвинтоверт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 3 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 35 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 150 ₴
