
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аккумуляторный шуруповерт Витязь ДА 12/2Л оснащений двошвидкісним редуктором, що дозволяє регулювати оберти в діапазонах: 0 - 400 об/хв і 0 - 1300 об/хв. Ступінь затяжки може встановлюватися в 25 положеннях плюс режим свердління. Вбудований індикатор заряду дозволяє своєчасно змінити акумулятор, не перериваючи робочий процес, а підсвічування робочої зони забезпечить необхідне освітлення у темних місцях. Інструмент комплектується двома акумуляторами.
Особливості:
- Двошвидкісний редуктор
- Функція Реверс
- Самозатискний патрон
- Індикатор заряду батареї
- Два акумулятори в комплекті
Комплектація:
- Аккумуляторный шуруповерт Витязь ДА 12/2Л
- Акумулятори: 2шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Витязь |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 16 |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 26 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
- Ціна: 1 242 ₴
