
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка надійний помічник як удома, так і в професійній діяльності,она з легкістю справляється з порізуванням,шліфуванням, поліруванням металу, зачищенням іржі.Благодаря надійної конструкції та змінним витратним матеріалам зона застосування кутової шліфувальної (УШМ), мінімальне розширюється.
БОЛГАРКА ЕЛПРАМ ЕМШУ — 125 — 1250 якісний інструмент, потужний електромотор і надійний редуктор дають змогу із легкістю виконувати великий обсяг робіт як удома, так і в професійній діяльності.
Напруга мережі — 220 В./50 Гц.
Потужність — 1250 Вт.
Число обертів — 11 000 об/хв.
Діаметр диска — 125 мм.
Гарантія — 12 міс.
Виробництво — Болгарія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 375 ₴
