

Болгарка надежный помощник как дома так и в профессиональной деятельности ,она с легкостью справляется с порезкой,шлифовкой ,полировкой метала,зачисткой ржавчины .Благодаря надежной конструкции и сменным расходным материалам область применения угловой шлифовальной (УШМ),значительно расширяется.
УГЛОВАЯ ШЛИФОВАЛЬНАЯ МАШИНА VILMAS 860-AG-125E качественный инструмент ,мощный электромотор и надежный редуктор позволяют с легкостью выполнять большой объем работ как дома ,так и в профессиональной деятельности.
Болгарка Vilmas 860-AG-125E призначена для зачистки, шліфування і відрізних робіт по металу, цегли, бетону.
Шліфмашина має ергономічний, продуманий корпус. Двигун потужністю 860 Вт, здатний забезпечити достатню продуктивність і має високу витривалість завдяки оптимальній системі охолодження і подвійного лаковому покриттю обмотки електродвигуна. Витривалий редуктор надійно захищений металевим корпусом від механічних пошкоджень.
УШМ Vilmas має в своєму арсеналі електронне регулювання швидкості обертання шпинделя дозволяє акуратно працювати з крихкими матеріалами і значно розширювати область застосування інструменту. Фіксатор шпинделя розташування на корпусі редуктора дозволяє зафіксувати шпиндель, що робить комфортним і легким процес заміни робочої оснащення. Фіксатор шпинделя не підноситься над корпусом редуктора, що робить її пошкодження неможливим. Кнопка включення інструменту має дуже практичну конструкцію, що дозволяє зафіксувати її у включеному положенні, для комфорту при тривалому використанні.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Високий запас потужності
- Міцний і ергономічний корпус
- Швидкий доступ до вугільних щіток
- Функція регулювання обертів
- Швидке охолодження інструменту
- Фіксація пусковий клавіші для тривалих робіт
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Споживана потужність: 860.0 (Вт)
- Максимальна кількість обертів: 11000.0 (об/хв)
- Максимальний діаметр диска: 125.0 (мм)
- Основна рукоятка: Подовжена
- Вага: 2.2 (кг)
- Живлення: Мережа (220В)
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Болгарка Vilmas 860-AG-125E
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Керівництво по експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Вага | 2.2 кг |
| Виробник | Vilmas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Литва |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilmas |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 860 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 242 ₴
