




Электропила это компактный инструмент для домашней и профессиональной деятельности,работающий от сети 220 В. Отличный помощник для заготовки дров ,обрезке сухих веток и деревьев,в строительстве. Электропила GARDTECH ECS 2500/405 инструмент с мощным электромотором прекрасно подойдет для работы как в быту ,так и в профессиональной деятельности.
Комплектацию производитель может менять на свое усмотрение ,уточняйте комплектацию пожалуйста у менеджера компании,также в продаже у нас есть расходные материалы:масло 2Т, масло цепи ,цепи,шины бензопил,диски бензокосы - Вы можете заказать их дополнительно.
Електропила Gardtech ECS 2500/405 володіє високою потужністю 2500 Вт і здатна працювати на високій швидкості складової 840 м/мін. Довжина напрямної шини дорівнює 405 мм. Перевагою даної пилки є наявність надійної автоматичної системи змащування ланцюга.
Мабуть, головною відмінністю електропили Gardtech ECS 2500/405 є її поперечне розташування двигуна, за рахунок чого вона має відмінну продуктивність і працездатність. Для безпечної роботи ланцюгова пила обладнана блокуванням від випадкового включення, а також має гальмо ланцюга в разі непередбачених ситуацій. Крім того, дана модель є досить простою в обслуговуванні за рахунок електричного двигуна і швидкого доступу до вугільних щіток.
Електропила ланцюгова Gardtech ECS 2500/405 - завдяки оптимальному вазі і компактному дизайну - хороша альтернатива бензопилок. Перевагами є набагато меншу вагу, низький шум двигуна і нульові викиди. Однак слід зазначити, що продуктивність електричної ланцюгової пили не так висока. Але для звичайного користувача для робіт у дворі і в саду це хороша і дешева альтернатива. Бічний двигун робить пилку більш компактною і забезпечує відмінну балансування, що дозволяє працювати в обмежених просторах.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Бічний тип розміщення двигуна
- Автоматичне мастило ланцюга
- Аварійна зупинка ланцюга
- Покращена система охолодження
- Зручний дизайн корпусу
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга мережі: 220 В
- Розташування двигуна: Бічне
- Потужність: 2500 Вт
- Швидкість ланцюга: 840,0 м/хв
- Крок ланцюга: 3/8 дюйма
- Довжина шини: 405 мм
- Об'єм масляного бачка: 160 мл
- Вага: 4,0 кг
Комплектація:
- Електропила Gardtech ECS 2500/405
- Пиляльна шина
- Пільная ланцюг
- Ключ
- Захисний чохол
- Гарантійний талон
- Інструкція по експлуатації
- Картонна коробка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4 кг |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | GARDTECH |
Производство - Польша.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gartec |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина пропила, (мм) | 430 |
| Длина шины | 400 мм |
| Количество оборотов | 8000 об/мин |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Дополнительные функции | |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Легкий запуск | Нет |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Праймер | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Система гашения вибрации | Да |
| Тормоз цепи | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
- Цена: 2 484 ₴



