




Монтажная пила (металорез)инструмент без которого не обходится ни одна работа с металлом и металлическими конструкциями.Станок с помощью мощного электромотора и прочной конструкции значительно облегчает выполнение работ по нарезке различных металлических конструкций.Режущим элементом выступает вулканитовый диск диаметром 400 мм. ,что значительно увеличивает высоту отрезаемой заготовки.
Монтажна пила VORSKLA ПМЗ 2200/400-230 (220В) належить до класу професійних металорізів, що використовуються на виробництві.
Верстат виконує роботу різної складності з обробки металу, часто його ще називають торцювальною пилкою по металу, або маятниковою пилкою. Застосовується в галузі машинобудування, обробки заготовок з чорних і кольорових металів, використовується в будівництві.
Особливості:
- Можливість роботи від мережі 220В і 380В
- Укріплені станина і корпус
- Колеса для зручного транспортування
- Потужний електродвигун
- Надійна фіксація матеріалу
- Підвищена стійкість
Характеристика:
- Напруга/частота: 380 В/50 Гц
- Потужність: 2200 Вт
- Кількість обертів: 2300 об/хв
- Діаметр відрізного диска: 400 мм
- Макс. глибина пропилу: 135 мм
Комплектація:
- Промисловий відрізний верстат VORSKLA ПМЗ 2200/400-230/400
- Додаткова рукоять
- Транспортувальні колеса
- Відрізний диск
- Ключ для зміни відрізного диска
- Посібник користувача
- Фанерне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 51 кг |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальна глибина пропілу | 135 мм |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 400 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальное количество оборотов | 400 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 155 мм |
| Вес | 51 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная ширина пропила | 210 |
- Цена: 14 030 ₴


