




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сабельная пила уникальный инструмент по принципу работы напоминающий лобзик. Пилой удобно работать в труднодоступных местах, и аппарат может заменить сразу несколько инструментов. Подходит для обработки как деревянных конструкций так и изделий из метала и пластика.
Шабельна пила ЭЛПРОМ ЭСП - 950— є надзвичайно універсальною пилкою, призначеною для різання багатьох матеріалів у найбільш важкодоступних місцях. Виготовлена з ударостійкого пластику. Прогумована ручка не дасть інструменту вислизнути з рук. Біля кнопки пуску є фіксатор постійної роботи, який потрібен для того, щоб не натискати постійно на кнопку пуску. Інструмент обладнаний спеціальною системою, за допомогою якої ви зможете швидко замінити леза без ключа одним натисканням.
Особливості:
- Надійна та універсальна шабельна пила
- Потужний двигун з високою стійкістю до перевантажень
- Можливість різання різних матеріалів, наприклад, деревини, металу або гіпсокартону тощо
Комплектація:
- шабельна пила ЭЛПРОМ ЭСП - 950
- пильне полотно по деревині
- пильне полотно по металу
- шестигранний ключ
- запасні вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | ЭЛПРОМ |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2600 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | ЭЛПРОМ |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 115 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Маятниковый ход | Нет |
| Система гашения вибрации | Да |
| Бесключевая замена оснастки | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество оборотов | 3000 |
- Цена: 1 929 ₴


