




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отбойный молоток - это электрический инструмент с повышенной пневматической силой удара , в основном нашел свое применение для монтажно - демонтажных работ, где необходима повышенная сила удара и требуется выполнить большой объем работ. В бытовых условиях применяется не часто .
Відбійний молоток Stanley 1010 STHM5KS - надійний інструмент напівпрофесійного класу, призначений для руйнування цегляних або бетонних конструкцій, а так само для розкриття дорожнього полотна. Справлятися з такими складними завданнями модель Stanley 1010 STHM5KS може завдяки високій потужності (1000Вт), а також силі удару в 10Дж. Для зручності в роботі відбійник обладнаний системою гасіння вібрації, що знижує вплив вібрації на здоров'я людини і підвищує ступінь комфорту під час роботи з відбійником.
Особливості:
- Надійний та потужний відбійний молоток професійного класу
- Міцний металевий корпус редуктора для відведення тепла й довговічності
- Фіксований вимикач для зручного довбання під час тривалої роботи
- Зручна кришка для швидкої заміни вугільних щіток
- Додаткова рукоятка з можливістю встановлення під різними кутами для більш зручної роботи
Комплектація:
- відбійний молоток Stanley 1010 STHM5KS
- додаткова рукоятка
- пласке зубіло
- гостре зубіло
- комплект запасних вугільних щіток
- ключ редукторної кришки для заміни мастила
- мастило для змащування хвостовика робочого приладдя
- посібник з експлуатації
- металевий кейс
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Вага | 10.5 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Stanley |
| Максимальна сила удару | 13 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 3000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Германия |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Потребляемая мощность | 1010 Вт |
| Максимальная сила удара | 9 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 2000 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Возможность подключения воды | Нет |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 5 950 ₴
