




Болгарка надежный помощник как дома так и в профессиональной деятельности ,она с легкостью справляется с порезкой,шлифовкой ,полировкой метала,зачисткой ржавчины .Благодаря надежной конструкции и сменным расходным материалам область применения угловой шлифовальной (УШМ),значительно расширяется.
БОЛГАРКА GRAND МШУ - 180 - 2300SE качественный инструмент ,мощный электромотор и надежный редуктор позволяют с легкостью выполнять большой объем работ как дома ,так и в профессиональной деятельности.
БОЛГАРКА GRAND МШУ - 180 - 2300SE потужністю 2300 Вт, обладнана електронним регулюванням швидкості, дана функція дозволяє виконувати акуратні роботи по шліфуванню поліруванню або різних матеріалів. БОЛГАРКА GRAND МШУ - 180 - 2300SE добре підходить для відрізних або зачисних робіт, з застосуванням у своїй конструкції різних обробних насадок значно розширюються можливості інструменту. У конструкції використовується робочий диск діаметром до 180 мм, з різьбою шпинделя М14. Для зручності та безпеки роботи, конструктивно передбачені додаткова рукоятка і спеціальний захисний кожух. Особливістю моделі БОЛГАРКА GRAND МШУ - 180 - 2300SE є наявність електронної системи підтримки потужності під навантаженням.
Основна рукоятка має ергономічну конструкцію, що дозволяє працювати без навантажень навіть у важкодоступних місцях. Інструмент виготовлений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. БОЛГАРКА GRAND МШУ - 180 - 2300SE обладнана металевим якорем у мідної обмотки, а також металевими шестернями. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Регулювання обертів
- Ергономічний корпус
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Якісна збірка
- Електронна система підтримки потужності під навантаженням
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діаметр використовуваного диска (мм) 180
- Потужність двигуна (Вт) 2300
- Число обертів холостого ходу (об/хв) 0-8000
- Наявність регулювання обертів двигуна
- Вага (кг) 4,3
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- БОЛГАРКА GRAND МШУ - 180 - 2300SE
- захисний кожух
- додаткова рукоятка
- інструкція по експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Вага | 4.3 кг |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехия |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Основная рукоятка | Не поворотная |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
- Цена: 2 484 ₴

