




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна пряма шліфувальна машина DWT GS 06 - 27 LV з високим крутним моментом, добре підходить для шліфування внутрішніх та зовнішніх поверхонь
Особливості:
- Високий крутний момент і компактний дизайн завдяки надійному планетарному редуктору
- Фіксатор шпинделя для легкої заміни приладдя
- Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
- Знімний захисний гумовий ковпак для комфортної та безпечної роботи
- Знімна додаткова рукоятка для більшої зручності
Комплектація:
- пряма шліфмашина DWT GS 06 - 27 LV
- додаткова рукоятка
- ключі для монтажу обладнання
- запасні вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | DWT |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Основная рукоятка | Не поворотная |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
- Цена: 2 550 ₴

