




Миксер строительный - низкооборотистый инструмент предназначенный для смешивания,размешивания строительных смесей,незаменимый помощник в строительстве и во время ремонта.
будівельний VORSKLA ПМЗ 1400/16 - незамінний інструмент у будівельній і ремонтній справі. З його допомогою ви з легкістю зможете перемішати фарбу, будівельну суміш, штукатурку, клей і багато іншого. Інструмент має зручні рукоятки, що гарантує надійний обхват під час роботи.
Надійний механічний редуктор, виконаний у корпусі з алюмінієвого сплаву. Запорукою тривалої і безвідмовної роботи VORSKLA ПМЗ 1400/16 є велика потужність мотора (1400Вт), надійність редукторного вузла, а також висока якість комплектуючих і матеріалів.
Особливості:
- Збалансована конструкція
- Електронне регулювання числа обертів
- Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву
- Механічне перемикання швидкостей
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість обертів: 0 - 850 об/хв
- Патрон: М14
- Діаметр міксерної насадки: 120 мм
- Дві міксерні насадки в комплекті
Комплектація:
- Міксер будівельний VORSKLA ПМЗ 1400/16
- Мішалка-віночок ⌀120мм
- Керівництво з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Тип патрона | M16 |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ворскла |
| Страна производитель | Украина |
| Тип патрона | M16 |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр миксера | 120 мм |
- Цена: 2 392 ₴

