




Бензокоса( бензотример )отличный помощник в борьбе с заросшей травой и кустарниками на Ваших приусадебных участках.Благодаря сменным диска прекрастно подходит и для заготовки сена.Коса оснащена бензиновым двухтактным двигателем воздушного охлаждения,соотношение топливной смеси 1:50.
Бензокоса Craft-tec 4400 GS - 777 ,прекрасно подходит как для домашнего пользования ,так и для профессиональной эксплуатации.
Комплектацию производитель может менять на свое усмотрение ,уточняйте комплектацию пожалуйста у менеджера компании,также в продаже у нас есть расходные материалы:масло 2Т,масло цепное ,цепи,шины цепных пил,диски бензокосы - Вы можете заказать их дополнительно.
Бензокоса Craft-tec 4400 GS - 777— потужна бензинова коса, здатна скошувати як невелику, так і жорстку високу траву, сухостійку, молоді гілки дерев і кущів.
Коса обладнана потужним 2-тактним двигуном, водночас робочий об'єм становить 43 куб.см. Різальними елементами слугують волосінь і ніж. Суцільна штанга з приводним валом із гартованої сталі на дев'ять шліц надійно передає крутний момент від двигуна до різальної насадки.
Бензокоса Craft-tec 4400 GS - 777 виготовлена з якісних матеріалів, має посилену поршневу, фірмовий карбюратор. Велосипедні ручки можуть бути відрегульовані за висотою для зручності оператора. Ця коса проста та зручна в експлуатації. Полегшує роботу з косою та наявність плечового ременя, що знижує навантаження на руки. Тому працювати з таким інструментом можна довгий час, без втоми.
ОСОБЕННОСТИ:
- Потужний двигун
- Суцільний вал із гартованої сталі
- Регульована ручка
- Фірмовий карбюратор
- Посилена поршнева група
- Простота в експлуатації
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Розташування двигуна: Зверху
- Тип двигуна: Двотактний
- Тип штанги: Пряма, суцільна
- Різальний елемент: Волосінь та ніж
- Потужність двигуна: 4400 Вт
- Об'єм двигуна: 43 куб. см
- Холостійка хода: 3200 об/хв
- Ширина скошування ножа: 255 мм
- Ширина скошування волосіні: 400 мм
- Об'єм паливного бака: 0,9 л
- Паливна суміш: Бензин АІ-92 + олива для двотактних двигунів
- Вага: 6,5 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Бензокоса Craft-tec 4400 GS - 777
- Шпуля з волосінню
- Металевий ніж
- Ключі для збирання
- Захист для ножа та волосіні
- Ремінь
- Зручні ручки
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-tec |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft-Tec |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Мощность двигателя | 3.5 л. с. |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Число оборотов холостого хода | 3000 об/мин |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 3 575 ₴


