



Миксер строительный - низкооборотистый инструмент предназначенный для смешивания,размешивания строительных смесей,незаменимый помощник в строительстве и во время ремонта.
Миксер строительный Элпром ЭДМ - 1750 належить до класу професійного будівельного обладнання. Зроблено на новітньому обладнанні за стандартом якості Hitachi. Застосовується для змішування шпаклівки, штукатурки, клею, бетону та інших будівельних і оздоблювальних сумішей. Оснащений функцією плавного пуску і системою Constant-power (динамічне регулювання обертів під навантаженням). Двошвидкісний редуктор забезпечує високу потужність і відповідну продуктивність для комфортної роботи. Зручні рукоятки дають змогу легше утримувати міксер під контролем.
Особливості:
- Потужний і наднадійний будівельний міксер професійного класу
- Двошвидкісний редуктор у металевому корпусі для більшої надійності та універсальності в роботі
- Міцні металеві рукоятки з покриттям типу soft-touch
- Захист від перевантаження запобігає перегріванню двигуна
- Керований електронікою плавний пуск для роботи без розбризкування
- Контроль швидкості обертання під навантаженням
Комплектація:
- Будівельний міксер Элпром ЭДМ - 1750
- Змішувальна насадка для змішування
- Ключ для затягування патрона (2 шт.)
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Тип патрона | M14 |
| Виробник | Элпром |
| Максимальна кількість обертів | 650 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Болгария |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Тип патрона | M14 |
| Потребляемая мощность | 1750 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 104 ₴
