



Точило електричне Элпром ЭТЭ - 150 призначений для заточування різних видів інструменту. А саме, ножів, лезового інструменту, будівельного, сільськогосподарського та іншого інструменту. Крім того, використовується для операцій ручного шліфування, видалення надлишків металу, а також для вирівнювання металевих поверхонь. Точило електричне VORSKLA ПМЗ 0,45/150 є універсальним інструментом у господарстві, його потужність становить 450 Вт, число оборотів холостого ходу — 2950 оборотів в хвилину.
Особливості даного інструменту полягають у тому, що він відрізняється великою тривалістю безперервної роботи, наявністю зручної ручки, захисних екранів, а також основи на гумових присосках.
Точило електричнеЭлпром ЭТЭ - 150 має ергономічний дизайн, компактні розміри, робота з ним комфортна і приємна, надійна і безпечна при дотриманні правил інструкції та безпеки.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Збільшена міцність корпусу
- Металева Платформа
- Захисні стекла
- Кріплення для стаціонарної установки
- Асинхронний двигун
- Низький рівень вібрації
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 450 Вт
- Діаметр кола: 150 мм
- Посадковий діаметр: 12.7 мм
- Холостий хід: 2950 об/хв
- Вага: 5 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Точильний верстат Элпром ЭТЭ - 150
- Два шліфувальних кола
- Керівництво по експлуатації
- Картонна коробка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгария |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Потребляемая мощность | 350 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| Число оборотов холостого хода | 2840 об/мин |
| Дополнительные параметры | |
| Количество дисков | 2 шт |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота | 50.0 Гц |
- Цена: 1 418 ₴
