




Болгарка надежный помощник как дома так и в профессиональной деятельности ,она с легкостью справляется с порезкой,шлифовкой ,полировкой метала,зачисткой ржавчины .Благодаря надежной конструкции и сменным расходным материалам область применения угловой шлифовальной (УШМ),значительно расширяется.
Болгарка GRAND PROF МШУ-125-1550 SЕ - качественный инструмент ,мощный электромотор и надежный редуктор позволяют с легкостью выполнять большой объем работ как дома ,так и в профессиональной деятельности.Отличительной особенностью инструмента является поддержка постоянных оборотов при нагрузке.
Болгарка GRAND МШУ -125 - 1550SЕ потужністю 1550 Вт, обладнана електронним регулюванням швидкості, дана функція дозволяє виконувати акуратні роботи по шліфуванню поліруванню або різних матеріалів. Болгарка GRAND МШУ -125 - 1550SЕ добре підходить для відрізних або зачисних робіт, з застосуванням у своїй конструкції різних обробних насадок значно розширюються можливості інструменту. У конструкції використовується робочий диск діаметром до 125 мм, з різьбою шпинделя М14. Для зручності та безпеки роботи, конструктивно передбачені додаткова рукоятка і спеціальний захисний кожух. Особливістю моделі Болгарка GRAND МШУ -125 - 1550SЕ є наявність електронної системи підтримки потужності під навантаженням.
Основна рукоятка має ергономічну конструкцію, що дозволяє працювати без навантажень навіть у важкодоступних місцях. Інструмент виготовлений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Болгарка GRAND МШУ -125 - 1550SЕобладнана металевим якорем у мідної обмотки, а також металевими шестернями. Тривалий термін експлуатації і безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Регулювання обертів
- Ергономічний корпус
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Якісна збірка
- Електронна система підтримки потужності під навантаженням
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діаметр використовуваного диска (мм) 125
- Потужність двигуна (Вт) 1550
- Число обертів холостого ходу (об/хв) 0-11000
- Наявність регулювання обертів двигуна
- Вага (кг) 2,3
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Болгарка GRAND МШУ -125 - 1550SЕ
- захисний кожух
- додаткова рукоятка
- інструкція по експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехия |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | регулювання числа обертів, блокування шпинделя для швидкої та зручної заміни круга, ергономічний дизайн |
| Пристосування | Додаткова рукоятка |
| Система стабілізації обертів | Немає |
| Захисний кожух | Так |
| Бічна рукоятка | Да |
| Шпиндель | М 14х2 |
| Кейс | Немає |
| Вага (кг) | 2 |
- Ціна: 1 403 ₴
