




Эксцентриковая шлифмашина предназначена для чистовой обработки поверхностей где необходимо добиться идеально ровной поверхности.В качестве расходного материала используется абразивная круг диаметром : 125 - 150 мм. применяемого на инструменте размера,и необходимой зернистости.
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина DWT EX03 - 125 DV проста, але надійна в експлуатації і відмінно справляється зі шліфуванням поверхонь з різних матеріалів, видаленням старого лаку, фарби, слідів іржі. Прогумовані рукоятка і корпус запобігають ковзанню і забезпечують міцний хват, так само знижуючи рівень вібрації. DWT EX03 - 125 DV оснащена системою пиловідведення і зберігає робоче місце в чистоті, передбачена можливість підключення пилососа. Для тривалої роботи кнопка ввімкнення може бути зафіксована.
Особливості:
- Регулятор обертів
- Ефективна вентиляція
- Зручне руків'я з гумовими накладками
- Малий розмір і невелика вага
- Блокування кнопки ввімкнення
- Простота експлуатації
Комплектація:
- DWT EX03 - 125 DV
- Змінна підошва
- Шліфувальний круг 125 мм
- Пластиковий пилозбірник
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Вага | 2.1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | DWT |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Потребляемая мощность | 380 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 23000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
- Цена: 2 370 ₴

