




Бензокоса( бензотример )отличный помощник в борьбе с заросшей травой и кустарниками на Ваших приусадебных участках.Благодаря сменным диска прекрастно подходит и для заготовки сена.Коса оснащена бензиновым двухтактным двигателем воздушного охлаждения,соотношение топливной смеси 1:50.
Бензокоса NORDEX ND - 4500 ,прекрасно подходит как для домашнего пользования ,так и для профессиональной эксплуатации.
Комплектацию производитель может менять на свое усмотрение ,уточняйте комплектацию пожалуйста у менеджера компании,также в продаже у нас есть расходные материалы:масло 2Т,масло цепное ,цепи,шины цепных пил,диски бензокосы - Вы можете заказать их дополнительно.
Мотокоса Nordex ND 4500 — чудовий вибір недорогої, але водночас надійної мотокоси. Модель буде корисна для підтримання в чистоті як невеликих присадибних ділянок, так і для великих обсягів роботи: заготівка сіна, боротьба з бур'янами, косіння великих територій. Встановивши спеціальний ніж-фрезу, можна справлятися навіть із чагарниками. Бензокоса має високі оберти холостого ходу, малу вагу та збалансовану конструкцію. Ці чинники забезпечують легкість у керуванні та високу продуктивність. Комфорт для оператора забезпечується зручним ременем через плече з можливістю регулювання, ергономічною ручкою велосипедного типу, низьким рівнем вібрацій і шуму. В обслуговуванні мотокоса надзвичайно проста. Серед інших переваг моделі ND 4500 не можна не зазначити високого рівня якість комплектуючих деталей, якісну заводську конструкцію та праймер підкачування. Мотокоса Нордес подарує Вам тільки позитивні емоції в процесі експлуатації.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЕННОСТИ:
- Два поршневі кільця
- Хромовані стінки циліндра
- Посилена косильна головка
- Карбюратор із праймером (підкачуванням)
- Ручка газу профі
- Збалансована конструкція
- Жорсткий металевий вал
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип двигуна: 2-тактний
- Потужність, к.с./кВт: 6,0/4,8
- Об'єм двигуна, см3: 43,0
- Холостійка хода: 3200 об./хв
- Система охолодження: повітряна
- Об'єм паливного бака, л: 0.9
- Тип стартера: ручний
- Привод: суцільний вал
- Тип штанги: нерозбірна
- Діаметр штанги, мм: 26
- Довжина штанги, м: 1,5
- Система косіння: ніж/леска
- Вес, кг: 6,5
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Мотокоса Нордекс ND 4500
- Ніж 3- лопатевої
- Посилена косильна головка
- Набір ключів
- Ремінь наплічний
- Бачок для приготування паливної суміші
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordex |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordex |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Мощность двигателя | 3.5 л. с. |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Число оборотов холостого хода | 3000 об/мин |
| Ширина скашивания лески | 415 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 2 806 ₴


