



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гайковерт ударний Robur PI-Li 050 - належить до класу професійного інструменту. Пряме його призначення - це закручування/відкручування гайок. Завдяки зручно розташованій ручці, якою оснащений гайковерт, Ваша робота стає легкою і комфортною.
Характеристика:
- Кількість обертів за хвилину, об/хв: 0-1400, 0-2500
- Електронне управління зусилля
- Крутний момент, Нм: 250
- Ємність акумулятора, А/год: 2
- Напруга живлення, В: 20
- Вага, кг: 4
Особливості:
- Високий крутний момент
- Реверс
- Led підсвічування робочої зони
- Індикатор рівня заряду
- Ергономічний дизайн
- Відмінно збалансований для будь-якого виду робіт
- Корпус з ударостійкого пластику
- Поставляється в персональному пластиковому кейсі
Комплектація:
- Гайковерт акумуляторний Robur PI-Li 050
- 2 акумулятори
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
- Ремінець
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robur |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польша |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Стан | Новий |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 250 H*m |
| Вага | 4 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Robur |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 3 кг |
| Время зарядки аккумулятора | 0.4 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Максимальный крутящий момент | 280 H*m |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 3 864 ₴
