




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна орбітальна шліфмашина KRAISSMANN 1251 AES 20/2 проста, але надійна в експлуатації і відмінно справляється зі шліфуванням поверхонь з різних матеріалів, видаленням старого лаку, фарби, слідів іржі. Прогумовані рукоятка і корпус запобігають ковзанню і забезпечують міцний хват, так само знижуючи рівень вібрації.
Акумуляторна орбітальна шліфмашина працює від іонно-літієвого акумулятора ємністю 2000 мАг. KRAISSMANN 1251 AES 20/2 оснащена системою пиловідведення і зберігає робоче місце в чистоті.
Особливості:
- Низький рівень вібрації завдяки плавності ходу
- Нековзна накладка на рукоятку Softgrip
- Плавне регулювання для вибору необхідної кількості обертів відповідно до властивостей матеріалу
- Тарілчастий шліфувальний круг з численними отворами для ефективного відсмоктування та подовження терміну експлуатації шліфувальних матеріалів
- Зручна пластикова ємність для пилу, яка легко витрушується, і дозволяє працювати без пилососа
- Можна також підключити до універсального за допомогою з'єднувальної муфти
Характеристика:
- Напруга АКБ: 20 В
- Ємність АКБ: 2000 мАг
- Кількість обертів холостого ходу: 6000-12000/хв
- Шліфувальний диск: 125 мм
- Вага: 3.69 кг
Комплектація:
- Акумуляторна орбітальна шліфмашина KRAISSMANN 1251 AES 20/2
- Дві батареї
- Зарядний пристрій
- Шліфувальний папір
- Посібник з експлуатації
- Пластиковий кейс
- Картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 3.69 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
- Цена: 3 680 ₴
