




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила KRAISSMANN MS'381 - потужна, міцна й надійна бензопила професійного класу
найжорсткіші умови експлуатації в лісі. Завдяки шині 635 мм ідеально підходить для заготівлі та обробки важкої деревини.
Особливості:
- Бензопила професійного класу для складних завдань
- Надійний та потужний двигун
- Збільшений робочий об'єм двигуна
- Паливо та масло змішуються і заливаються разом
Характеристика:
- Двотактний двигун, повітряне охолодження
- Робочий об'єм: 72 куб. см.
- Номінальна потужність: 3,6/4,89 кВт/к.с.
- Холостий хід: 2800
- Макс. кількість обертів: 12000
- Довжина шини: 635 мм
Комплектація:
- бензопила KRAISSMANN MS'381
- пиляльний ланцюг
- пильна шина
- набір ключів і викруток для монтажу та обслуговування
- мірна ємність для змішування паливної суміші
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 635 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Вага | 9.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 72 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.89 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина шины | 635 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Дополнительные функции | |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Легкий запуск | Нет |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Праймер | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Система гашения вибрации | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 4.9 л. с. |
| Объем двигателя | 73 куб. см |
- Цена: 10 212 ₴

