




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плиткорез стационарный KRAISSMANN 1200 STM 1250 - призначений для проведення відрізних робіт по плитці, граніту або мармуру, дорожнього каменю.Обратите пожалуйста ваше внимание ,что данный товар относится к крупногабаритным грузам и отправляется по предоплате 10%
Особливості:
- Міцна конструкція
- Металева станина
- Надійний і потужний двигун
- Функція різу під кутом
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1200 Вт
- Кількість обертів: 2950 об/хв
- Габарити диску: 230/25,4/2,4 мм
- Макс. глибина різу під 45°: 46 мм
- Макс. глибина різу під 90°: 52 мм
- Макс. довжина різу: 1250 мм
- Робочий стіл: 1280х390 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Розміри робочої поверхні | |
|---|---|
| Ширина столу | 390 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна довжина різу | 1250 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 1200 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина різу | 52 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 23 920 ₴





