
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Електричний привід
- Функція аварійної зупинки
- Безпека у роботі
- Блок керування
- Довговічний двигун
- Надійність конструкції
- Захист від перегріву
Характеристика:
- Напруга/частота: 220 В/50 Гц (одна фаза)
- Потужність: 2200 Вт
- Вантажопід'ємність: 400/800 кг
- Висота підйому: 30/15 м
- Швидкість підйому: 14/7 м/хв
- Діаметр тросу: 6 мм
- Власна вага: 41 кг
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 41 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Висота підйому | 30 м |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Стан | Новий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 |
| Грузоподъемность | 800 кг |
| Высота подъема | 30 м |
| Канатоемкость | 30 м |
| Тип оборудования | Лебедка |
| Номинальное рабочее напряжение | 220 В |
- Цена: 11 960 ₴
