
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подвійні шнеки для мотобурів виконані з якісного сплаву, що має високу міцність, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
- Довжина робочої частини: 800 мм
- Діаметр робочої частини: 250 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Украина |
| Діаметр | 250 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ворскла |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина бурения | 0.8 м |
| Максимальный диаметр бура | 250 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 806 ₴
