
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнеки для мотобурів виконані з якісного сплаву, що володіє високою міцністю, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
Довжина робочої частини: 1000 мм
Діаметр робочої частини: 200 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Украина |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина робочої частини | 1000 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ворскла |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4 кг |
| Состояние | Новое |
| Максимальный диаметр бура | 200 мм |
| Глубина бурения | 1 м |
| Гарантийный срок | 12 |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | 1 |
| Легкий запуск | 0 |
| Регулировка количества оборотов | 1 |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | 1 |
| Реверс | 1 |
- Цена: 1 932 ₴
