
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнеки для мотобурів виконані з якісного сплаву, що володіє високою міцністю, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
Довжина робочої частини: 800 мм
Діаметр робочої частини: 200 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Украина |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ворскла |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 610 ₴
