
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнеки для мотобурів виконані з якісного сплаву, що володіє високою міцністю, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
- Довжина робочої частини: 800 мм
- Діаметр робочої частини: 200 мм
- Знімні ножі затачиваемые
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Діаметр | 200 мм |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Максимальный диаметр бура | 200 мм |
| Глубина бурения | 0.8 м |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | 1 |
| Легкий запуск | 0 |
| Регулировка количества оборотов | 1 |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | 1 |
| Реверс | 1 |
- Цена: 1 610 ₴
