




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила торцювальна KRAISSMANN 2100 GSI 210 використовується як стаціонарний верстат, що виконує поздовжнє і поперечне різання дерев'яних брусків або аналогічних матеріалів.
Кут нахилу пильного полотна і робочого столу - 45 градусів. Володіє високим крутним моментом 5000 оборотів на хвилину і великим запасом потужності 2100 Вт. Система кріплення і лінійок сприяє надійному закріпленню заготовки і точному резу. Блокування пускової кнопки попереджає випадковий запуск двигуна. Оснащений ефективною системою пиловидалення яка забезпечує чистоту робочої зони.
Особливості:
- висока ергономіка пристрою
- потужний електродвигун
- розширений функціонал
- рівне і точне розпилювання на виході
- великий термін служби інструменту
Комплектація:
- пила торцювальна KRAISSMANN 2100 GSI 210
- диск
- ключ
- керівництво користувача
- гарантійний талон
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут повороту | 45 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 210 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 110 мм |
| Максимальная ширина пропила | 110 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 45 град. |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Лазерный маркер | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Тормоз двигателя | Да |
- Цена: 8 050 ₴


