




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Потужний двигун
- Місткий травозбірник
- Задній викид
- Аеродинамічний ніж
- Просте складання та експлуатація
Характеристика:
- Чотирьохтактний двигун
- Робочий об'єм: 79,8 куб.
- Потужність: 1,3 кВт/1,77 к.с.
- Холостий хід: 3000 об/хв
- Висота скошування: 25/40/65 мм
- Ширина смуги скошування: 406 мм
- Місткість травозбірника: 45 л
Комплектація:
- Газонокосарка KRAISSMANN RM'80/406
- Ніж у зборі
- Травозбірник
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 406 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм масляного бака | 0.3 л |
| Потужність двигуна | 1.77 л. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Режущий элемент | Нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Дополнительные характеристики | |
| Антивибрационная система | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Складная ручка | Да |
| Тип рукоятки | D-образная (кольцевая) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 58 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 8 740 ₴

