



Бензопила VORSKLA ПМЗ 32 - 2.0 - відмінний інструмент, здатний витримувати будь-які навантаження. Завдяки високій зносостійкості комплектуючих запчастин в моделі, її дуже тривалий термін експлуатації, що робить її незамінною для будь-якого господарства.
Створена дана пила на основі 2-х тактного двигуна потужністю 2,0 л. с., що дозволяє набирати високі обороти до 11000 об/хв, що сприяє ефективному виконанню поставленого завдання. Об'єм двигуна складає 42 куб. см.. Робоча довжина шини дорівнює 35 див. Мастило ланцюга здійснюється автоматично, що істотно збільшує термін служби шини і ріжучої ланцюга. У разі віддачі або зворотного удару спрацьовує аварійне гальмо, який миттєво зупиняє ланцюг.
Виконана Бензопила VORSKLA ПМЗ 32 - 2,0 в протиударному пластиковому корпусі, оснащена фірмовим карбюратором з праймером, має систему легкого старту. Забезпечує низький рівень вібрацій і шуму. Охолодження в інструменті - повітряне.
Бензопила VORSKLA ПМЗ 32 - 2.0 дуже проста в експлуатації і не викликає труднощів в обслуговуванні.
- Зручна і легка в керуванні
- Надійний та потужний двигун
- Покращений повітряний фільтр
- Паливо та масло змішуються і заливаються разом
Комплектація:
- пила VORSKLA ПМЗ 32-2.0
- пильний ланцюг
- пильна шина (350 мм)
- набір ключів та викруток для монтажу та обслуговування
- мірна ємність для змішування паливної суміші
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.8 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Vorskla |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32 куб. см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина пропила, (мм) | 345 |
| Количество оборотов | 7000 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Легкий запуск | Нет |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Праймер | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Система гашения вибрации | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 1 мл |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 3 л. с. |
| Объем двигателя | 42 куб. см |
| Расход топлива | 1 л/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Шаг цепи | 0.325" |
- Цена: 4 876 ₴
