
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнеки для мотобурів виконані з якісного сплаву, що володіє високою міцністю, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
- Довжина робочої частини: 800 мм
- Діаметр робочої частини: 100 мм
- Знімні ножі затачиваемые
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Діаметр | 100 мм |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина бурения | 8 м |
| Максимальный диаметр бура | 100 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Праймер | Нет |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
- Цена: 1 012 ₴
