

Аккумуляторный шуруповёрт - инструмент работает от аккумуляторной батареи и необходимый там где нет возможности подключиться к сети 220 Вт., или подключение к сети приносит неудобства в работе ,он незаменимый помощник как в быту так и в профессиональной деятельности.
Аккумуляторный шуруповерт Белорус ДА 18-2ЛН с набором ручных инструментов предназначен для - закручивания и откручивания винтов ,шурупов при смене оснастки всевозможных саморезов , а также в режиме сверления может выполнять функции дрели.
Аккумуляторный шуруповерт Белорус ДА 18-2ЛН обладнаний акумуляторною батареєю 18 В, що дає змогу використовувати інструмент віддалено від мережі. Швидкість холостого ходу від 0-350 об/хв 1-ша передача, від 0-1350 об./хв 2-е передавання.
Зручна й ергономічна форма ручки чудово поміщається в руці та не ковзає, а отже, можна бути впевненим, що у відповідальний момент шурупокрут забезпечить пристойний рівень безпеки. Матеріал, з якого зроблений цей апарат, високоміцний пластик, тому має порівняно невелику вагу, що не може не тішити його власника. Він мало схильний до зношування, а отже, апарат слугуватиме довгі роки.
Аккумуляторный шуруповерт Белорус ДА 18-2ЛН літій-іонний акумулятор, що дає змогу працювати йому без підзаряджання до декількох годин. Повне заряджання триває лише 1 година. Апарат буде незамінним помічником у важкодоступних місцях, де немає електрики. Підсвітка зони свердління дає змогу працювати в погано освітлених місцях. За своєї потужності апарат є малошумним, тому не завдасть незручностей оточенню.
Швидкозатискний патрон дає змогу змінювати будь-які насадки швидко й без особливих зусиль. Варто зазначити багатофункціональність апарата: є можливість вставляти найрізноманітніші біти, свердла та навіть фрези. Велика перевага апарата — підбирати режими роботи для зручності конкретної людини, а також вибір потужності під обраний матеріал (дерево, метал, пластик, бетон тощо), на якому працюватиме.
ОСОБЕННОСТИ:
- Підсвітка робочої зони
- Гумові вставки на ручці
- Швидкозатискний патрон
- Реверс
- Пришвидшене заряджання 1 година
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип патрона: швидко затискний
- Тип акумулятора: Li-lon
- Діаметр патрона: 10 мм
- Ємність: 2000 мА·год
- Напруга: 18 вольтів
- Регулювання обертів: Є
- Кількість швидкостей: 2
- Реверс: Є
- Вага: 1 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Аккумуляторный шуруповерт Белорус ДА 18-2ЛН
- Батарея — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Белорус |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Країна виробник | Україна |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Белорус |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество степеней затяжки | 16 |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 26 H*m |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Минимальный диаметр патрона | 3 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Функция миксер | Да |
| Питание | |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 2 484 ₴
