




Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Призначений для фарбування поверхонь малих та середніх розмірів
- Легко розбирати та відмивати від залишків фарби
- Змінні сопла різних діаметрів
Комплектація:
- KRAISSMANN 651APS 20UL
- три змінних сопла
- щіточка для очищеня
- голка для чистки сопла
- ємність для перевірки в'язкості фарби
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Продуктивність фарбопульта | 0.65 літр/хв |
| Діаметр сопла | 2.2 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр сопла | 2 мм |
| Емкость бака распылителя | 1 л |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная вязкость жидкости по DIN | 60 |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Производительность краскопульта | 320 |
- Цена: 1 656 ₴


