
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Верстат точильний Edon GM-150 Напруга живлення 220 В Гарантія 12 міс. Потужність двигуна 250 Вт Внутрішній діаметр диска 12.7 мм Тип для заточування інструменту Товщина диска 18 мм Частота обертання (холостий хід) 3000 об/хв Бренд Edon Країна-виробник Китай Зовнішній діаметр диска 150 мм...
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 919 ₴
