

Опис Дриль ударний Edon ED - CJZ - 1355 Дриль електричний Edon ED - CJZ - 1355: Представлена модель відноситься до класу професійного інструменту, що має функцію свердління та свердління з ударом, що дозволяє їй працювати з твердими матеріалами. Дриль ударний Edon Edon DL-1136 оснащений двигуном підвищеної потужності 1000 Вт і високий крутний момент, що дозволяє швидко та якісно проробляти отвори в бетоні та дереві. Вбудована електроніка регулювання оборотів дає Вам можливість вибрати потрібну швидкість для роботи. Оберти регулюються за допомогою кнопки увімкнення з попереднім налаштуванням. Функція реверсу зберігає інструмент під час заклинювання свердла. Особливості електродриля Edon ED - CJZ - 1355 Характеризується наявністю потужного двигуна, що витримує інтенсивні навантаження. Має високі обороти та можливість їх регулювання Додаткова рукоятка підвищує комфорт у роботі Наявність ключового патрона дозволяє надійно фіксувати оснастку Передбачено реверс, завдяки якому значно розширюється функціонал цього інструменту Комплектація EdonEdon ED - CJZ - 1355 ударний EdonEdon ED - CJZ - 1355 ключ для патрона Допоміжна рукоятка Обмежувач глибини Картонна коробка Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Технічні характеристики дрилі ударної Edon Edon ED - CJZ - 1355 обладнання: Ударний дриль Клас обладнання: Напівпрофесійний Харчування: Мережа Потужність: 900 Вт Тип патрона: Ключовий Кількість швидкостей: 1 Швидкість обертання: 2800 об/хв Регулювання оборотів: Є Вага: 3 кг Реверс: Є Діаметр патрона: 13 мм Діаметр свердління (дерево), мм: 20 Діаметр свердління (метал), мм: 13 Гарантійний термін: 12 місяців...
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Минимальный диаметр патрона | 3 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Ключевой |
| Питание | |
| Длина кабеля | 1 м |
| Длина сетевого кабеля | 1 м |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
- Цена: 1 518 ₴
