




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна шабельна міні-пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2 використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки деревних гілок, чагарнику, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну і акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- безщітковий двигун
- обгумована рукоять
- мала вага і невеликі розміри
- низький рівень шуму
- міцний корпус
- захисний кожух
Характеристика:
- напруга АКБ: 21 В
- кількість ходів штока: 0-3000/хв
- хід штока: 15 мм
- ріжуча здатність у дереві: 50 мм
- ємність АКБ: 2000 мАг
Комплектація:
- шабельна пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2
- два акумулятори
- зарядний пристрій
- два полотна
- керівництво користувача
- пластиковий кейс
- картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Маятниковий хід | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Час зарядки акумулятора | 1 |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 3 289 ₴




