


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Плазморіз Edon Pro CUT-40Р Плазморез Edon CUT Pro 40P Плазморез Edon CUT Pro 40P - нова розробка апарату плазмового різання з вбудованим компресором від відомої китайської компанії Едон. Характеризується високою якістю чистого і роздільного різання, товщина якого сягає 12 міліметрів. Регулювання струму здійснюється в межах від 15 до 40А, що дозволяє виконувати якісну і швидку різання як тонких, так і товстих металевих виробів. Завдяки використанні в конструкції апарату технології IGBT транзисторів вдалося зменшити максимально споживану потужність до 6.8 кВт, що в свою чергу дозволяє підключати пристрій звичайну мережу напругою 220В. На передній панелі плазморез Edon CUT Pro 40P має перемикач режимів 2Т/4Т(короткі/довгі шви), регулятор величини сили струму, роз'єми для підключення плазмотрона або додаткового джерела стисненого повітря. Ще одним нововведенням від розробників є наявність у конструкції апарату вбудованого повітряного компресора, який здатний видавати необхідний для роботи плазмореза стиснене повітря під тиском до 5Атм. Манометр на якому показується поточний тиск також знаходиться на лицьовій панелі пристрою. Збудження дуги на плазмотроні здійснюється контактним способом. Комплектація : Кабельні дроти з затиском маси (1,8 м); Ріжучий рукав P-80 (5 м); Кабель з тримачем електродів (2,8 м); Труба подачі газу (3 м); Редуктор з повітряним фільтром (вологовідділювачем) Захисний щиток; Щітка-молоток; Гарантійний талон (24 міс); Інструкція....
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 15 кг |
| Загрузка проволоки | Вертикальная |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 16 м/мин |
| Максимальная скорость сварки | 1 м/мин |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 2.5 м/мин |
| Минимальная скорость сварки | 0.6 м/мин |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 мм |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 7 кВт |
| Продолжительность нагрузки | 85 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 19 780 ₴
