

Прямий перфоратор Spektr SRH-2050 виготовлений у відповідності з новітніми технологіями, оснащений двигуном з високою потужністю - 2050 вт, що значно збільшує тривалість роботи і дозволяє справлятися зі складними завданнями .
Потужний ударний механізм забезпечує 6000 ударів в хвилину. Зазначимо надійний, пилозахисний SDS-Plus патрон. Такий тип патрона забезпечує максимально швидку зміну і надійну фіксацію робочих приладдя без допомоги додаткових інструментів. Модель оснащена функцією реверсу, така функція дозволяє самостійно вибирати напрямок обертання шпинделя, що значно розширює область застосування інструменту і регулятором числа обертів від 0-900 в хвилину.
Перфоратор Spektr SRH-2050- багатофункціональний інструмент, призначений для різання отворів в матеріалах різної щільності, таких як: бетон, камінь, цегла, дерево, сталь, кераміка. Це легкий і простий у використанні інструмент напівпрофесійного класу.
Перфоратор Spektr SRH-2050 оснащений функцією реверсу, є блокування кнопки ввімкнення. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику. Інструмент поставляється в пластиковому кейсі, де є все необхідне для початку роботи.
Особливості:
- Легкий та надійний прямий перфоратор
- Функція реверсу
- Фіксований вимикач для зручності тривалої роботи
- Додаткова рукоятка з можливістю встановлення під різними кутами
- Три режими (довбання, свердління, свердління з ударом)
- DFR патрон для більшої універсальності використання
Комплектація:
- Перфоратор Spektr SRH-2050
- додаткова рукоятка
- пласке зубило SDS+
- гостре зубило SDS+
- свердлильні бури SDS+ (6, 8, 10 мм)
- обмежувач глибини свердління
- змінний DFR патрон
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2050 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Виробник | Spektr |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 4850 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Спектр |
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режимы работы | Сверление с ударом, Долбление (удар), Сверление |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2050 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4000 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 3 Дж. |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
- Цена: 2 484 ₴
