
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнеки для мотобурів KRAISSMANN SB 250*800 D двойной ,виконані з якісного сплаву, що володіє високою міцністю, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
- Довжина робочої частини: 800 мм
- Діаметр робочої частини: 250 мм
- Знімні ножі затачиваемые
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Діаметр | 250 мм |
| Тип | Шнек |
| Застосування | Бур |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 8 кг |
| Диаметр | 800 мм |
| Длина рабочей части | 250 мм |
| Материал | Сталь |
| Общая длина | 800 мм |
| Применение | Бур |
| Тип | Шнек |
- Цена: 2 944 ₴
